Nimi (amet) Haridus Vastuvõtt Kontakt
Andrea Eiche
Vallavanem
kõrgharidus   332 1321; 5052195 
andrea.eiche@lyganuse.ee

Risto Lindeberg

Abivallavanem

kõrgharidus  

511 7435

risto.lindeberg@lyganuse.ee

Krisli Kaldaru

Abivallavanem

kõrgharidus  

5309 2276

krisli.kaldaru@lyganuse.ee

 

VALLAKANTSELEI

     
       
Tiina Urban
Vallasekretär
kõrgharidus E 9.00-12.00
K 13.00-16.00
505 3162
332 1322
tiina.urban@lyganuse.ee
Margarita Kappinen
Registripidaja
kesk-eriharidus E 8.00-17.00
R 8.00-15.00
T-N 8.00-16.30
332 1334
margarita.kappinen@lyganuse.ee

Sekretär - juhiabi
   
332 1320
 

Kaja Välk

Asjaajaja-arhivaar

kesk-
eriharidus
 

332 5848; 5300 4203

kaja.valk@lyganuse.ee

 

Avalike suhete spetsialist

     

Ene Provornikova

Administraator

     
Tiit Aruste
Autojuht
    332 1320

Sotsiaal,hariduse,kultuuri,spordi ja noorsootöö osakond

     

 

Kultuuri- ja spordinõunik

     
Ketlin Mõru
Sotsiaalnõunik
kõrgharidus

E 13.00 - 17.00

N 10.00 - 12.00

332 1333 ; 5349 7060

ketlin.moru@lyganuse.ee

Airiin Allikmäe (lastekaitse,
laste eestkoste,hoolduspered,
asenduskodud)

Lastekaitsespetsialist

kõrgharidus

E 10.00-12.00;       13.00-17.00          N 10.00 - 12.00
Muul ajal kokkuleppel

332 1336

5307 2787

Anne Rembel (puudega inimesed,täiskasvanute eestkoste)
Sotsiaaltöötaja
kõrgharidus E 10.00-12.00     13.00-17.00
T 13.00-16.30
K 13.00-16.30
N 10.00-12.00
R Vastuvõttu ei toimu

332 1332
anne.rembel@lyganuse.ee

Eve Uueküla (eakate küsimused,
sotsiaalkorterid)
Sotsiaaltöötaja
kõrgharidus

E 10.00-12.00     13.00-17.00

T  10.00-12.00  Päevakeskuses

 

K 13.00-16.30
N 10.00-12.00
R Vastuvõttu ei toimu

332 1335;  5191 7910
eve.uuekula@lyganuse.ee

Eda Tärno (toimetulekutoetus,
ühekordsed sotsiaaltoetused,
sotsiaalnõustamine)

Sotsiaaltöötaja

kutse-

keskharidus

E 10.00-12.00      13.00-17.00
T  13.00-16.30
K  13.00-16.30
N  10.00-12.00
R Vastuvõttu ei toimu
332 5876; 502 1246
eda.tarno@lyganuse.ee   

Signe Velbaum (töö probleemsete peredega)

Sotsiaaltöötaja

kõrgharidus E 10.00-12.00;     13.00-17.00
N  10.00-12.00
Muul ajal kokkuleppel
332 5877; 5331 0065
signe.velbaum@lyganuse.ee
Julia Klein
Päevakeskuse töötaja
keskharidus E 9.00-17.00
T-N 9.00- 16.30
R 9.00- 15.00
669 9934
paevakeskus@kivioli.ee
Kommunaalmajanduse,ehituse,
planeerimise,arengu ja
varahalduse osakond
     
Arendusnõunik kõrgharidus  
 

 

Hankenõunik

     
Ehitusnõunik      
Tatjana Pääro
Maaspetsialist
kesk-eriharidus

E 13.00-17.00
T   8.00-12.00
K 13.00-16.30
N   8.00-12.00
R vastuvõttu ei ole

332 1341
tatjana.paaro@lyganuse.ee

Vallaarhitekt-planeerimisspetsialist
     
GIS-spetsialist      

Aivo Hannus

Majandusspetsialist

   

5553 7224

aivo.hannus@lyganuse.ee

Heakorraspetsialist
Toomas Martin
    332 5871; 5807 3701
toomas.martin@lyganuse.ee
Kinnisvaraspetsialist      
FINANTSOSAKOND      
Heidi Kõrvek
Finantsjuht
kõrgharidus   332 1323
heidi.korvek@lyganuse.ee
Eve Kasela
Raamatupidaja
kesk-eriharidus   332 5846
eve.kasela@lyganuse.ee
KüllikePleskovski
Raamatupidaja
kesk-eriharidus   332 1325
kyllike.pleskovski@lyganuse.ee
Mari-Liis Soosaar
Finantsist-raamatupidaja
kõrgharidus   332 1324
mari-liis.soosaar@lyganuse.ee