NIMI AMET KONTAKT
Eldur Lainjärv Volikogu esimees     elkarin@elkarin.ee
Janek Eskor

Volikogu aseesimees
majanduskomisjoni esimees

    janekeskor@gmail.com     
Vladimir Arutjunov       ava56@yandex.ru
Anastassia Klimtšuk       anastassiagridina@mail.ru
Erik Jürgenson Revisjonikomisjoni esimees     jurgerik@hot.ee
Irina Minina Kultuuri-, hariduse ja
sotsiaalkomisjoni esimees
    irina.minina@mail.ru  
Viktor Kaurson       vsuusa@hot.ee
Kaja Kreisman  
  kaja.kreisman@gmail.com
Mehis Kreisman      mehis.kreisman@gmail.com
Nikolai Dmitrijev  
  nikolai.dmitrijev@gmail.com
Tiit Kuusmik  
  tiit.kuusmik@gmail.com
Risto Lindeberg       risto.lindeberg@kivioli.ee
Ljubov Lis       ljubov.lis.2011@gmail.com
Vladimir Tšurkin       vladimir tsurkin@gmail.com
Heidi Uustalu Eelarvekomisjoni esimees     heidi.uustalu@mail.ee
Raissa Višnjova       vraechka@mail.ru
Anatoli Zõbin      kiviolizybinsport@gmail.com 

 

VOLIKOGU TÖÖKORD

Volikogu esimehele hüvituse ja volikogu liikmetele tasu ning valitsuse liikmetele hüvituse maksmise KORD

Kiviõli linnavolikogu liikme, linnapea ja valitsuse liikme teenistuslähetusse saatmise KORD